Лінійні трекові світильники LED

Лінійні трекові світлодіодні (LED) світильники

Лінійні трекові світильники - кращий варіант для поєднання м'якого і розсіяного світла з акцентними рішеннями.

Світильники від Magnit trek, доступні у варіантах для установки на шину (накладні), також в підвісні та вбудовані системи. Їх можна легко вписати в будь-який освітлювальний трековий проект, завдяки простій і лаконічній конструкції.

Особливості трекових лінійних світлодіодних ламп

Елегантна і функціональна, безперервна лінія виходить шляхом з'єднання світильників необхідної довжини, оснащених спеціальними штекерними і гніздовими роз'ємами. Можна досягти будь-якої довжини, з'єднавши разом світлові модулі. Тільки потрібно врахувати, що сумарна потужність лінійних світильників, встановлених в одну групу треків, становить 300W. При необхідності використання більшого числа світових модулів, потрібно додати додатковий блок живлення.

Лінійні трекові лампи можна використовувати як в житлових, так і в комерційних умовах, щоб забезпечити акцентное або робоче освітлення. Світлі лінії, що надають широкий спектр використання, що задовольняють сучасним тенденціям в роздрібній торгівлі та сучасних офісних приміщеннях, завдяки високому рівню зорового комфорту, що виключає сліпучий ефект.

Світлові вироби мають надійну фіксацію, завдяки неодимовим (надпотужним) магнітам. Вироби виготовлені з алюмінію і мають зносостійке полімерне покриття.

Лінійні модулі легко переміщуються по трекових доріжках, які встановлюють не тільки в межах стелі, а й на стінах.

Світильник просто виймається і також легко встановлюється в будь-якому необхідному місці в межах трекових шин.

В каталозі інтернет-магазину весь модельний ряд молульних выробів комплектується світлодіодами Osram, що гарантує термін служби 50 000 годин, це майже 6 років безперервного світіння. Гарантія на світильники - 3 роки.

Кожний світильник має адаптер, за допомогою якого він встановлюється в трек. Спеціальний фіксатор забезпечує йому надійне кріплення.

Колір корпусу магнітних світильників - чорний та білий.
Вся продукція сертифікована

Ціни на системи

Дана продукція здобула собі репутацію, завдяки своєму сучасному дизайну і універсальності. Ми принципово дотримуємося цінової політики з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

На сайті регулярно (2-4 рази на місяць) оновлюється асортимент, щоб надати якісні, найостанніші сучасні освітлювальні прилади, тому перевіряйте наявність оновлень на нашому сайті.

Переваги інтернет-магазину"Складік"

  • Вся продукція, що представлена в нашому каталозі, сертифікована;
  • При замовленні трекових виробів на суму від 10000 грн доставка по Києву та Україні безкоштовна;
  • Співпрацюємо безпосередньо з провідними постачальниками, саме тому ціни на системи освітлення з модульними світильниками знаходяться на рівні ціни виробника;
  • Швидка доставка товару по Києву, Харкову та Україні - товар буде доставлений в протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів;
  • Співпрацюємо офіційно - з фізичними та юридичними особами, а також з оптовими і роздрібними клієнтами;
  • Відстежуємо якість обслуговування на всіх етапах: починаючи від дзвінка або заявки менеджеру, закінчуючи доставкою товару;
  • Максимально спростили форму замовлення товару - вона зрозуміла, легка в заповненні і зручна для всіх.

Якщо залишилися питання - проконсультуйтеся з нашим фахівцем по телефону з 8.00 до 21.00

Наша мета - не просто продати, а доставити клієнтам радість від покупки.