Магнітний трек для накладного / підвісного монтажу Magnit trek LH-35/S

Магнітний трек для накладного / підвісного монтажу Magnit trek LH-35/S
Виробник: Украина
Модель: LH-TRACK-35/S-1
Наявність: Є в наявності
 • Висота: 79 мм
 • Живлення: 48V
 • Максимальне навантаження: 300W
 • Матеріал корпусу: Алюміній з полімерним покриттям.
 • Тип монтажу: Накладний / підвісний
 • Ширина: 38 мм
1943 грн

Трек накладний/підвісний LH-35/S

Магнітний трек для накладного / підвісного монтажу (Magnit trek)- з алюмінієвого сплаву з анодованим покриттям з низьковольтної системою 48V - довжина треку: 1000/2000 мм; ширина: 38 мм; висота: 79 мм; максимальне навантаження: 300W.

Трекова система освітлення - це спеціальний трек (шина), в який вставляються світлодіодні світильники. Система дозволяє змінювати їх кількість і розташування.

З накладним трековим освітленням ви можете робити практично все, що завгодно - розмістити джерела світла, як на стелі, так і на стіні і вільно переміщувати світильники в будь-яку точку трекової доріжки.

З підвісною трексістемою дизайнерські можливості необмежені - створюється унікальне освітлення як для для кухні, їдальні, спальні та вітальні, де потрібно багато спеціального освітлення, так і для виробничих, офісних, промислових і комерційних приміщень (магазини, вітрини, салони).

Трекове освітлення також добре вписуються в сучасні схеми декорування замість громіздких люстр і світильників на стелю.

Джерела світла на магнітних трекових доріжках також можна використовувати декоративно, щоб виділити архітектурні елементи або твори мистецтва на стіні.

Система Magnit trek включає в себе 4 освітлювальних завдання: офісне, поверхневе, акцентное і спрямоване освітлення.

Magnit trek - це бездротові вбудовані, накладні / підвісні магнітні треки і лаконічні за формою, стильні світильники, що підкреслюють естетику інтер'єру, з безпечним напругою 48В всередині шини.

Характеристики товара

Тип монтажу: Накладний/підвісний
Довжина: 79 мм
Ширина: 38 мм
Живлення: 48V
Максимальне навантаження: 300W
Матеріал: Алюминій з полімерным покриттям

Коплектуючі системи

Щоб з'єднати лінійні частини магнітного підвісного та накладного треку та отримати бажану довжину і напрямок трекових доріжок - використовуються лінійні і кутові з'єднувачі, що дозволяє робити різні переходи, наприклад, зі стелі на стіну (стеля/стіна, стіна/стіна)

Кожен світильник має адаптер, за допомогою якого він встановлюється в трек. Спеціальний фіксатор забезпечує надійне кріплення.

Ціни на освітлювальні системи

Магнітні накладні трекові системи з нашого каталогу здобули собі репутацію, завдяки своєму сучасному дизайну і універсальності. Ми принципово дотримуємося цінової політики з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

На сайті регулярно (2-4 рази на місяць) оновлюється асортимент, щоб надати найостанніші сучасні освітлювальні прилади за бюджетними цінами, тому перевіряйте наявність оновлень на нашому сайті.

Переваги інтернет-магазину"Складік"

 • Вся продукція, що представлена в нашому каталозі, сертифікована;
 • При замовленні трекових систем на суму від 10000 грн доставка по Києву та Україні безкоштовна;
 • Співпрацюємо безпосередньо з провідними постачальниками, саме тому ціни на системи освітлення з модульними світильниками знаходяться на рівні ціни виробника;
 • Швидка доставка товару по Києву, Харкову та Україні - товар буде доставлений в протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів;
 • Співпрацюємо офіційно - з фізичними та юридичними особами, а також з оптовими і роздрібними клієнтами;
 • Відстежуємо якість обслуговування на всіх етапах: починаючи від дзвінка або заявки менеджеру, закінчуючи доставкою товару;
 • Максимально спростили форму замовлення товару - вона зрозуміла, легка в заповненні і зручна для всіх.

Якщо залишилися питання - проконсультуйтеся з нашим фахівцем по телефону з 8.00 до 21.00

Наша мета - не просто продати, а доставити клієнтам радість від покупки.

Написати відгук

    Погано           Добре

Безкоштовна доставка по Україні

Купіть товар на суму від 2500 грн