Підвісні трекові світильники

Трекові світильники на підвісах

Підвісні джерела світла в трек-системах з низькою напругою ідеально підходять для освітлення обідньої зони, звичайного бару або зони відпочинку. Поєднання підвісного трекового освітлення з іншими варіантами модульних світильників створює єдиний сучасний дизайн освітлення.

Світильники на підвісі пожвавлюють простір теплим світлом і популярні в освітленні житлових будинків, а також торгових та комерційних об'єктів.

Трекові освітлювальні прилади прослужать набагато довше, ніж застарілі лампи розжарювання, і вони стоять вкладень в дизайн освітлення простору.

Підвісні вироби трекової системи Magnit trek доступні поки що в одній моделі - елегантний підвіс в чорному і білому кольорі, з максимальною довжиною проводу 1500 мм і з середнім кутом розсіювання 41°. У виробництві розробляються нові моделі. Асортимент регулярно оновлюється. Так як на всі вироби гарантія 3 роки - це говорить про те, що на першому місці у виробництві не кількість, а якість.

Властивості підвісних трекових приладів

Світлові вироби Magnit trek мають надійну фіксацію, завдяки неодимовим (надпотужним) магнітам. Вироби виготовлені з алюмінію і мають зносостійке полімерне покриття.

Світлові модулі легко переміщуються по трексістемі.

Виріб просто виймається і також легко встановлюється в будь-якому необхідному місці стелі, в межах трекових шин.

В каталозі інтернет-магазину весь модельний ряд трекових світлових модулів комплектується світлодіодами Osram та и Cree, що гарантує термін служби 50 000 годин, це майже 6 років безперервного світіння.

Кожний світильник має адаптер, за допомогою якого він встановлюється в трек. Спеціальний фіксатор забезпечує йому надійне кріплення.

Колір корпусу виробів - чорний та білий.
Вся продукція сертифікована

Ціни на освітлювальні системи

Освітлювальні вироби з нашого каталогу здобули собі репутацію, завдяки якості та своєму сучасному дизайну. Ми принципово дотримуємося цінової політики з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

На сайті регулярно (2-4 рази на місяць) оновлюється асортимент, щоб надати якісні, найостанніші сучасні освітлювальні прилади, тому перевіряйте наявність оновлень на нашому сайті.

Переваги інтернет-магазину"Складік"

  • Вся продукція, що представлена в нашому каталозі, сертифікована;
  • При замовленні підвісних світильників на суму від 10000 грн доставка по Києву та Україні безкоштовна;
  • Співпрацюємо безпосередньо з провідними постачальниками, саме тому ціни на системи освітлення з модульними світильниками знаходяться на рівні ціни виробника;
  • Швидка доставка товару по Києву, Харкову та Україні - товар буде доставлений в протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів;
  • Співпрацюємо офіційно - з фізичними та юридичними особами, а також з оптовими і роздрібними клієнтами;
  • Відстежуємо якість обслуговування на всіх етапах: починаючи від дзвінка або заявки менеджеру, закінчуючи доставкою товару;
  • Максимально спростили форму замовлення товару - вона зрозуміла, легка в заповненні і зручна для всіх.

Якщо залишилися питання - проконсультуйтеся з нашим фахівцем по телефону з 8.00 до 21.00

Наша мета - не просто продати, а доставити клієнтам радість від покупки.