Світильники Споти

Споти - функціональні світильники

Спот в перекладі з англійської означає “пляма”, тобто, світильник, який виділить будь-яку точку інтер'єру за рахунок спрямованого променю світла.

Стильний напрямок спотів поєднує в собі елегантність і вишуканість з практичністю акцентного освітлення.

Оскільки цей універсальний світильник можна встановити на стіні або стелі, його легко адаптувати до концепції світлового дизайну.

Інтегровані джерела світла мають поворотний механізм, щоб ідеально націлити освітлення і досягти бажаного ефекту.

Світильники споти - це не тільки функціональні вироби. Освітлювальні прилади з нашого каталогу мають елегантний мінімалістичним сучасним дизайном: споти поворотні з дротовим плафоном.

Поворотні компоненти дозволяють легко адаптувати концепцію дизайну освітлення.

Завдяки своїм чистим лініям, універсальності, теплом біломого спрямованого висвітлення цей сучасний настінно-стельовий світильник робить неповторним житлові або комерційні інтер'єри.

Якими бувають споти?

 • Основні вироби з поворотним механізмом мають одну лампочку і мінімалістичний вигляд - оскільки ці світильники не громіздкі, вони застосовуються практично до будь-якій стіні приміщення, такий тип приладів можна повернути в будь-яку сторону: вправо/вліво, вгору/вниз. Вони хороші тим, що перенаправляють світло в потрібному напрямку;
 • Стельові поворотні споти з декількома лампами - ці світильники випромінюють більше світла і відмінно виглядають, коли монтуються в коридорах, передпокоях та на кухні, а також в офісах.

Стилі, матеріали і колірні рішення

Існує величезна різноманітність спотів, які варіюються від ультрасучасних (лофт, хай-тек, скандинавський) до вантажних (замковий, промисловий, сільський), практично в кожному кольорі, обробці і формі.

Немає правила, що визначає відповідність світильників Спот до люстри, не бійтеся змішувати освітлювальні вироби з різними кольорами і стилями.

Усі, що представлені в нашому каталозі світильники, виконані з металу.

Варіанти кольору: класичний «чистий» чорний, білий, а також графіт.

Де застосовуються Споти?

Споти розміщують в будь-якій кімнаті будинку та в офісному приміщенні. Настінні вироби, в поєднанні з стельовими світильниками, забезпечують відмінне додаткове освітлення:

 • У салонах-перукарнях - дані прилади є ключовою частиною в забезпеченні правильного світлового потоку: якщо встановити бра біля дзеркала або над дзеркалом - це забезпечить рівномірне освітлення і допоможе уникнути зайвих тіней і відблисків, які мають тенденцію відкидати стельові світильники;
 • В офісі або в майстерні - бра з поворотним механізмом є практичною альтернативою традиційної настільній лампі;
 • В галереях - де твори мистецтва можуть бути краще відображено і підкреслені;
 • Для підсвічування окремих зон, кутів або дверних прорізів - імітують ефект вхідного денного світла;
 • Для подсвечивания отдельных зон, углов или дверных проемов – имитируют эффект входящего дневного света;
 • Та просто скрізь - для додання настрою приміщенню!

Скільки настінних спотів потрібно?

Для отримання максимальної віддачі від настінних світильників, беруться до уваги нюанси, такі як: висота стелі в приміщенні, габарити світильника, а також тип і потужність ламп.

Настінні світильники зазвичай використовують в коридорах. Однак, не встановлюйте бра занадто "густо", інакше довгий темний коридор ризикує стати схожим на злітно-посадкову смугу.

Одного світильника на кожні 2-3 метри має бути достатньо, хоча може знадобитися трохи більше або менше, залежно від світлового потоку і розміру кімнати і світильників.

Також подумайте про те, як далеко ваш прилад виступає від стіни.

Ціни на освітлювальні прилади

Освітлювальні вироби з нашого каталогу здобули собі репутацію завдяки своєму сучасному дизайну та універсальності. Ми принципово дотримуємося цінової політики з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Мінімальна ціна Сптів на стіну в інтернет-магазині "Скдадік"- 428 грн.

На сайті регулярно (2-4 рази на місяць) оновлюється асортимент, щоб надати найостанніші сучасні освітлювальні прилади.

Переваги інтернет-магазину "Складік"

 • Вся продукція сертифікована;
 • При замовленні Спотів на суму від 2500 грн. доставка по Києву і Україні є безкоштовною;
 • Співпрацюємо безпосередньо з провідними постачальниками, саме тому ціни на всі моделі освітлювальних приладів знаходяться на рівні ціни виробника;
 • Швидка доставка товару по Києву, Харкову та Україні - товар буде доставлений протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів;
 • Ми співпрацюємо офіційно - з фізичними та юридичними особами, а також з оптовими і роздрібними клієнтами;
 • Відстежуємо якість обслуговування на всіх етапах: починаючи з дзвінка або заявки менеджеру, закінчуючи доставкою товару;
 • Детально опрацьована і максимально спрощена форма замовлення товару - вона зрозуміла, легка в заповненні і зручна для всіх

Що ще необхідно врахувати при покупці виробу?

 • Переконайтеся, що обраний вами настінний світильник підходить для існуючої проводки і, при необхідності, зверніться до електрика;
 • Переконайтеся, що кількість елементів і складність конструкції вас не бентежать, з урахуванням подальшої підтримки чистоти і технічного обслуговування приладу.

Якщо залишилися питання або вам важко визначитися з вибором освітлювального приладу - проконсультуйтеся з нашим фахівцем по телефону з 8.00 до 21.00

Наша мета - не просто продати, а доставити клієнтам радість від покупки.