Світильники трекові магнітні

Спот на рейці BARREL

2576 грн

Спот на треку FOCUS-20W

2408 грн

Спот на штанзі FOCUS-10W

1876 грн

Трекові світильники (Споти) на магнітах

Під універсальним зовнішнім виглядом трекові магнітні світильники, Споти, інтегрують найскладніше світлодіодне світло.

Розмістивши магнітні світильники на треках в різних точках приміщення, вони чудово справляються із завданням розстановки світлових акцентів в інтер'єрі. Ця властивість робить їх найбільш придатними для застосування в приміщеннях комерційного призначення: торговельні зали, вітрини, галереї, виставки ... Але, і в житлових приміщеннях (у будинках) трекові магнітні світильники відчувають себе комфортно, особливо у вузьких довгих коридорах і в складних архітектурних рішеннях.

Особливості трекових магнітних спотів

Трекові світильники споти мають надійну фіксацію, завдяки неодимовим (надпотужним) магнітам. Вироби виготовлені з алюмінію і мають зносостійке полімерне покриття. Поворотна конструкція забезпечує світильникам горизонтальне обертання на 350º.

Магнітні світильники легко переміщуються по трекових доріжках, які встановлюють і в магазинах, і в житлових будинках - не тільки в межах стелі, а й на стінах.

Світильник просто виймається і також легко встановлюється в будь-якому необхідному місці в межах трекових шин.

В каталозі інтернет-магазину весь модельний ряд магнітних трекових спотів комплектується світлодіодами Cree, що гарантує термін служби 50 000 годин, це майже 6 років безперервного світіння. Гарантія на світильники - 3 роки.

Кожний світильник має адаптер, за допомогою якого він встановлюється в трек. Спеціальний фіксатор забезпечує йому надійне кріплення.

Колір корпусу магнітних світильників - чорний та білий.
Вся продукція сертифікована

Ціни на системи

Дана продукція здобула собі репутацію, завдяки своєму сучасному дизайну і універсальності. Ми принципово дотримуємося цінової політики з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

На сайті регулярно (2-4 рази на місяць) оновлюється асортимент, щоб надати найостанніші сучасні освітлювальні прилади за бюджетними цінами, тому перевіряйте наявність оновлень на нашому сайті.

Переваги інтернет-магазину"Складік"

  • Вся продукція, що представлена в нашому каталозі, сертифікована;
  • При замовленні трекових магнітних світильників на суму від 10000 грн доставка по Києву та Україні безкоштовна;
  • Співпрацюємо безпосередньо з провідними постачальниками, саме тому ціни на системи освітлення з модульними світильниками знаходяться на рівні ціни виробника;
  • Швидка доставка товару по Києву, Харкову та Україні - товар буде доставлений в протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів;
  • Співпрацюємо офіційно - з фізичними та юридичними особами, а також з оптовими і роздрібними клієнтами;
  • Відстежуємо якість обслуговування на всіх етапах: починаючи від дзвінка або заявки менеджеру, закінчуючи доставкою товару;
  • Максимально спростили форму замовлення товару - вона зрозуміла, легка в заповненні і зручна для всіх.

Якщо залишилися питання - проконсультуйтеся з нашим фахівцем по телефону з 8.00 до 21.00

Наша мета - не просто продати, а доставити клієнтам радість від покупки.